Dnes je: Neděle 26.03.2017 Svátek má: Emanuel

hamry

Kontaktní údaje:

Obec Hamry nad Sázavou
Hamry nad Sázavou 322, 591 01

Telefon: 566 623 122
Email: obec@hamryns.cz

> Podrobný kontakt

Hlášení obecního rozhlasu

Posypový materiál po zimním období

Obec začala s úklidem chodníků a komunikací. Žádáme občany, aby smetený posypový materiál ukládali na větší hromady, pokud možno na dobře přístupných místech. Děkujeme.


 

NEAKTUÁLNÍ:


 

Dětský karneval

Pionýrská skupina Údolí slunce srdečně zve na dětský karneval s názvem Cirkus je tu! Bude se konat v neděli 5. března v Kulturním domě, v čase od 14 do 17 hodin.


 

KOBERCE TREND

KOBERCE TREND ŽĎÁR NAD SÁZAVOU mají mimořádnou akci – mínus 31% na všechno! Pouze ve středu 22. a ve čtvrtek 23. února sleva 31% na všechno! Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, PVC, vinyl a další sortiment v prodejně KOBERCE TREND na ulici Okružní 11 (Stalingrad). Pouze ve středu 22. a ve čtvrtek 23. února sleva 31% na všechno!


 

Hamerský biatlon

Z důvodu velmi příznivého počasí, které ale nemusí trvat dlouho, si Vás dovoluje místní Automotoklub Hamry nad Sázavou a parta dobrovolníků pozvat na další ročník hamerského biatlonu. Ten se uskuteční tuto sobotu 7. ledna 2017 v TrialParku naproti restauraci Na Ranči.

Start závodu bude po kategoriích a první závodníci se vydají na trať ve 13 hodin,
to je také doba do které se do závodu můžete přihlásit.

Vypsané kategorie jsou:

– děti do 5 let – délka trati 50 m

– děti od 6 do 8 let – délka trati 400 m

– děti od 9 do 11 let – délka trati 800 m

– děti od 12 do 15 let – délka trati 1200 m

– dospělí od 16 do 35 let – délka trati 6 km

– veterán od 36 do 50 let – délka trati 6 km

– super veterán 51 a více let – délka trati 3 km

Střílet se bude ze vzduchovek, ihned po dojezdu běžeckého úseku. Ty vám budou zapůjčeny. Pro účastníky závodu bude připraveno klasické párkové občerstvení zdarma. Ostatní pak mohou v mrazivém prostředí využít otevřený bufet a to s klasickými produkty vhodnými do tohoto počasí. Na vítěze samozřejmě čekají pěkné ceny. Na vaši účast se těší pořadatelé.


 

Tříkrálová sbírka

Tradiční tříkrálová sbírka proběhne v naší obci tuto sobotu 7. ledna a v části Šlakhamry pak v neděli 8. ledna 2017.

Podpořme tuto tradici vlídným přijetím králů u našich dveří. Do zapečetěných pokladniček můžete vložit příspěvek určený na činnost Oblastní charity Žďár nad Sázavou. Děkujeme. Oblastní charita Žďár nad Sázavou.