Dnes je: Úterý 25.07.2017 Svátek má: Jakub

hamry

Kontaktní údaje:

Obec Hamry nad Sázavou
Hamry nad Sázavou 322, 591 01

Telefon: 566 623 122
Email: obec@hamryns.cz

> Podrobný kontakt

Hlášení obecního rozhlasu

 


 

NEAKTUÁLNÍ:


 

Přerušení dodávky elektrické energie – Šlakhamry

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude přerušena dodávka elektrické energie dne 10. 7. 2017 od 07:30 do 12:30 v části obce Hamry nad Sázavou – Šlakhamry.
Vypnutá oblast: Šlakhamry – d.č. 363 + odběr Vodárenské a.s. ( č. MS 3100086195)


 

Přerušení dodávky vody – Šlakhamry

Vodárenská akciová společnost  a.s. Žďár nad Sázavou oznamuje odběratelům vody v obci  Šlakhamry,  že  dne  10. 7. 2017  od 7:30 do 12:30 bude pro objekt  automatické tlakové stanice vody přerušena dodávka  el. energie, z tohoto důvodu bude stanice mimo provoz . V uvedené době bude obec přepojena na zásobování vodou přímo z prameniště.
Z tohoto důvodu dojde  k poklesu tlaku v horní části obce.


 

Omezení průjezdu do osady „Pod Křivákem“

Dne 28 – 30. června se bude pokládat asfaltový koberec u opravovaného mostu. V těchto dnech nebude možný průjezd do osady „Pod Křivákem“.


 

Závody v požárním útoku

Hasiči z Hamrů nad Sázavou Vás zvou na závody v požárním útoku mladých hasičů. Závody s názvem „Srandamač“ se konají v soboru 24. června na hasičském hřišti od 17 hodin. Zajištěny jsou nápoje, pivo, klobásy, steaky na grilu a další občerstvení. Srdečně Vás zvou pořadatelé.


 

Den otevřených dveří ve firmě TOKOZ

Firma TOKOZ a.s. si vás dovoluje pozvat na tradiční Den otevřených dveří, který proběhne tuto sobotu 24. června od 9:00 do 14:30 v areálu firmy.
Nenechte si ujít bohatý doprovodný program sobotního dopoledne, který letos bude ve znamení adrenalinu a to díky sérii cyklotrialových vystoupení jezdců z klubu AMK Hamry nad Sázavou. Program bude zpestřen vystoupením pěveckého sboru KOPRETÍNEK z Velké Losenice.
Za zhlédnutí jistě stojí i prohlídka výrobních prostor firmy, kde budou též představeny nové produkty značky TOKOZ. Ve firemním stánku bude možné zakoupit naše výrobky za zvýhodněné ceny. Zájemcům představíme i naši pracovní nabídku včetně ukázky přímo na pracovišti.
I pro děti jsme si připravili něco navíc. Mladší generace se opět vyřádí na tradičním skákacím hradu, žáci a studenti si mohou ověřit své znalosti v soutěžním kvízu o TABLET.
V nabídce našeho programu jsou i další atrakce a soutěže pro děti i dospělé a bohaté občerstvení. K dobré náladě zahraje kapela BOBRŮVANKA.
Firma TOKOZ se těší na setkání s vámi!


 

Dětský den Na Stráni, kácení máje

Sbor dobrovolných hasičů v Najdeku Vás v sobotu 17. června zve na Dětský den Na Stráni. Začátek je ve 14 hodin, připraveny budou soutěže a hry pro děti a dospělé, lanová dráha přes řeku Sázavu, ukázka bojového umění judo, ukázka hasičské a vojenské techniky, předvedení práce hasičů. Program Na Stráni bude ve 20 hodin pokračovat taneční zábavou pod širým nebem, která bude spojená s tradičním kácením máje. Hrát bude skupina Profil. Srdečně Vás zvou pořadatelé.