Dnes je: Pondělí 20.05.2024 Svátek má: Zbyšek

hamry

Kontaktní údaje:

Obec Hamry nad Sázavou
Hamry nad Sázavou 322, 591 01

Telefon: 566 623 122
Email: obec@hamryns.cz

> Podrobný kontakt

Opatření v souvislosti s nouzovým stavem – AKTUALIZACE

Informujeme občany o aktuálních opatřeních v naší obci:

-Obecní úřad Hamry nad Sázavou bude mít v souladu s nařízením vlády omezený provoz. Úřední hodiny budou v pondělí od 9:00 do 12:00 a ve středu od 14:00 do 17:00. Pokud je to možné, nechoďte osobně na úřad a použijte telefonické spojení, emaily, popř. jiné možnosti.

-Obecní úřad Hamry n.S. nabízí možnost zajištění nákupu nejnutnějších potřeb. Tato možnost je určena pro občany, kteří si nemohou tyto nákupy zajistit jiným způsobem. Nebojte se, nestyďte se a dejte nám vědět na OÚ.

-Žádáme všechny občany o používání respirátorů, roušek nebo jakéhokoliv jiného zakrytí úst a nosu na veřejnosti. Ochranné rukavice také pomáhají snížit riziko přenosu. Na OÚ nám můžete doručit roušky domácí a my je pak předáme těm, kteří o ně požádají.

-Podle stanoviska Státního zdravotního ústavu, by občané v karanténě měli zavázat použité roušky a kapesníky do igelitového pytle a ten uložit výhradně do nádoby na směsný komunální odpad.

Podle vývoje situace se budeme snažit Vás dále informovat o důležitých skutečnostech na vývěskách, webových stránkách, emailem, SMS a na úřední desce.

V zájmu zdraví nás všech Vás žádáme o dodržování nařízení vlády a dalších opatření, která mohou napomoci ke zdárnému zvládnutí situace.

Pracovníci OÚ Vám děkují za pochopení a dále pak všem, kteří se podílí na zvládání mimořádné situace za jejich nasazení.