Dnes je: Pátek 19.04.2024 Svátek má: Rostislav

hamry

Kontaktní údaje:

Obec Hamry nad Sázavou
Hamry nad Sázavou 322, 591 01

Telefon: 566 623 122
Email: obec@hamryns.cz

> Podrobný kontakt

Podpora lokální ekonomiky skrze prezentaci místních podnikatelů na webu REGIONY SOBĚ!

Místní akční skupina Havlíčkův kraj, o.p.s. se zapojila do projektu Národní sítě Místních akčních skupin České republiky s názvem REGIONY SOBĚ. Jedná se o projekt na podporu lokální ekonomiky skrze prezentaci místních podnikatelů na webu http://www.regionysobe.cz/. Zde si každý může vyhledat podnikatele a podniky z různých odvětví (obchody a prodejny – potraviny a přírodní produkty – řemesla – rukodělné výrobky – služby – stravování a ubytování), a to nejenom ty, kteří působí na území MAS Havlíčkův kraj, ale i po celé České republice. Zákazník získá přehled o službách, které určitá lokalita nabízí, ale také možnost kontaktovat podnikatele a podpořit ho koupí voucheru. Podnikatel po zaplacení vystaví zákazníkovi fakturu, kterou mu pošle e-mailem spolu s příslušným voucherem.
Cílem není jen propagovat tisíce drobných regionálních producentů, ale vytvořit i unikátní databázi toho nejkvalitnějšího, co české regiony nabízí a co je třeba zachovat a podporovat.

Prezentace každého podnikatele na webu bude zdarma a bude zahrnovat identifikační a kontaktní údaje, informace o činnosti a sortimentu, fotografie a umístění na mapě ČR.

V případě, že máte zájem o prezentaci na webu REGIONY SOBĚ, prosím, kontaktujte správce webu Kateřinu Niklfeldovou na e-mailové adrese niklfeldova@havlickuvkraj.cz, telefon 722 945 540.

FORMULÁŘ k vyplnění naleznete na www.havlickuvkraj.cz v sekci Aktuality. K vyplněnému formuláři přiložte do přílohy také fotografie ke zveřejnění.

Vyplněné formuláře zasílejte na e-mailovou adresu: niklfeldova@havlickuvkraj.cz

K rozvoji regionu můžeme přispět také my všichni!