Dnes je: Pondělí 20.05.2024 Svátek má: Zbyšek

hamry

Kontaktní údaje:

Obec Hamry nad Sázavou
Hamry nad Sázavou 322, 591 01

Telefon: 566 623 122
Email: obec@hamryns.cz

> Podrobný kontakt

Brutální atak přírody zmasakroval nevinné obce

Vážení spoluobčané, po dlouhých letech tady máme opět krásnou zimu, takovou, jaké bývaly. Spousty sněhu, rozzářené děti, ustaraní lesáci, nadšení lyžaři a fotografové, zachmuření silničáři, nadšení vodohospodáři a další.

Někde se sněhem bojují, nám stačí když ho odhrneme, abychom mohli jezdit a chodit. Máme na to techniku i lidi, ale přesto není možné udělat to všude najednou a ihned, anebo teď hned okamžitě všude posypat. I tak zdánlivě jednoduchá činnost jako je odstraňování sněhu má svoje zákonitosti. Není např. možné sypat, když rosničky hlásí, že bude za chvíli chumelit. Není možné bezpečně projet s pluhem tam, kde stojí auta. Ty hromady sněhu z cesty je nutné někam umístit. Naší snowmani je dávají někde na chodníky proto, aby uvolnili alespoň cestu. A na tu cestu se potom musejí srovnat chodci i auta. Buďte prosím k sobě ohleduplní a jezděte se zvýšenou opatrností! Chodci a děti mějte na paměti, že auta a autobusy nemůžou zastavit okamžitě!

Věřte, že naši pracovníci dělají svoji práci dobře, to ovšem neznamená, že mi nemůžete zavolat nebo napsat co byste potřebovali. Pokud to jen trochu půjde, zařídíme to.

F. Porubský – starosta