Dnes je: Pondělí 05.06.2023 Svátek má: Dobroslav

hamry

Kontaktní údaje:

Obec Hamry nad Sázavou
Hamry nad Sázavou 322, 591 01

Telefon: 566 623 122
Email: obec@hamryns.cz

> Podrobný kontakt

Kulturní a sportovní akce

Červen 2023

3.6. – Fotbalový zápas Hamry “B” vs Počítky “B” a další zápasy

Fotbalový klub Hamry nad Sázavou zve všechny sportovní příznivce na bohatý fotbalový program, který se uskuteční v sobotu 3. června na fotbalovém hřišti.
Od 9:00 vyběhnou na hřiště k domácím mistrovským utkáním hráči: mladší přípravky FC Hamry proti Polničce. Hráči: starší přípravky  FC Hamry proti Jimramovu.
Od 11:40 sehrají druhé utkání hráči: mladší přípravky FC Hamry proti Moravci,  starší přípravky  FC Hamry proti Nové Vsi.
Od 14:00 se představí hráči mladších žáků FC Hamry proti Borům.
Od 16:30 se uskuteční 25. kolo domácího mistrovského utkaní 3.třídy okresní soutěže mužů, kde se utkají v derby FC Hamry nad Sázavou “B” proti SK Transformátor Počítky “B”. Občerstvení zajištěno. Přijďte povzbudit domácí fotbalisty.

 

Kdy: od 9:00
Kde: Fotbalový stadion
Pořádá: TJ Hamry nad Sázavou

 

3.6. – Pouťová zábava (Česká Mez)

SK Sázava a SDH Sázava pořádají Pouťovou zábavu. K tanci a poslechu bude hrát skupina Knajpa. Vstupné dobrovolné. Pečené maso a další občerstvení.

 

Kdy: 19 hodin
Kde: Výletiště v České Mezi
Pořádá: SK Sázava a SDH Sázava

 

4.6. – Dětský den

Pionýrská skupina Údolí slunce a SDH Hamry nad Sázavou pořádají dětský den. Uskuteční se před hasičskou zbrojnicí SDH Hamry. Připraveny budou soutěže a hry pro děti. Součástí programu bude bohatá tombola. Občerstvení zajištěno.

 

Kdy: 14-17 hodin
Kde: Před hasičskou zbrojnicí
Pořádá: Pionýrská skupina Údolí slunce a SDH Hamry nad Sázavou

 

17.6. – Dětský den a kácení máje

SDH Najdek pořádá Dětský den v areálu na Stráni. Pro děti budou připravené zábavné disciplíny, lanovka přes řeku, ukázka hasičské, zemědělské a vojenské techniky. Dále ukázka hašení požáru a vyproštění osoby. Při pěkném počasí bude aplikována pěna pro děti. Večer od 20 hodin se uskuteční taneční zábava se skupinou KANON. Občerstvení zajištěno.

 

Kdy: 14:00 dětský den, 20:00 kácení májky
Kde: Areál na Stráni
Pořádá: SDH Najdek

 

Červenec 2023

Letní dětský tábor 2023 – Jumanji

 

“Začalo to jako obyčejná letní večer. Byly letní prázdniny a tak se naše parta celý den poflakovala. Z nudného dne nás ale vytrhl nápad: Co si zahrát nějakou deskovku?, nevinný nápad, který ale dopadl úplně jinak. Zlákala nás stará deskovka v pionýrské klubovně. To, co se stalo po začátku hry ale nikdo nečekal. Na okamžik byla tma a ticho. Když jsme se rozkoukali s úžasem jsme zjistili, že se ocitáme v džungli, která vypadá přesně jako na obalu hry. Jak se dostaneme ven?!? Jak hru dohrajeme? Co nás tam vlastně čeká?”

Zveme holky a kluky na nezapomenutelné letní dobrodružství v Údolí slunce. Čtrnáct dní strávených v krásné přírodě, s bohatým programem plným her a turisticko-tábornických aktivit. Naučíš se nové dovednosti a najdeš nové přátele. Nezáleží na tom jestli jsi sportovec, výtvarník nebo zvídavý dobrodruh, u nás najdeš to pravé pro sebe i své kamarády.

Termín: 16. – 29. 7. 2023
Cena: 4.200Kč
Místo: Táborová základna Údolí slunce, Železné Horky

Nabízíme:

-celotáborovou hru, hry v týmech i sám za sebe, sportovní turnaje, kreativní činnosti,
-vaření v přírodě, dvoudenní výpravu, zpívání u táborového ohně, hry i spaní pod hvězdnou oblohou, tábornické činnosti
-zkušený, proškolený tým vedoucích
-strava 5x denně (připravovaná v táborové kuchyni), celodenní pitný režim
-spaní v dvoulůžkových stanech Rekreant (ve vlastním spacáku)
-péči proškoleného zdravotníka, pojištění
-tábořiště v údolí Borovského potoka obklopené lesy
-tábořiště není elektrifikováno