Dnes je: Pondělí 27.05.2019 Svátek má: Valdemar

hamry

Kontaktní údaje:

Obec Hamry nad Sázavou
Hamry nad Sázavou 322, 591 01

Telefon: 566 623 122
Email: obec@hamryns.cz

> Podrobný kontakt

Hlášení obecního rozhlasu

Divadelní představení v Polničce

Horké to někdo rád – divadelní představení v Sokolovně v Polničce, 31.5.2019 v 19 hodin. Předprodej na OÚ Polnička (80 Kč) nebo na místě za cenu 100 Kč. Hraje Divadelní spolek Žďár o.s.


 

VaDaFest – den subregionu Velké Dářko

Dobrý den, jménem dobrovolného svazku obcí Subregion Velké Dářko Vás srdečně zveme na již 3. ročník akce VeDaFest – Den Subregionu Velké Dářko. Jedná se o rodinný festival, který se uskuteční 22.6.2019 od 13.00 hodin ve Škrdlovicích v areálu „U Křížku“. Letos se můžete těšit na zpívajícího právníka IVA JAHELKU, legendární VISACÍ ZÁMEK neboli „Visáče“, energické CIRCUS BROTHERS a další regionální kapely. Během celé akce bude probíhat doprovodný program, který nabídne Království loutek z Vojnova Městce včetně ukázky jejich výroby, malování na obličej, festivalový kadeřnický salón, tvořivý koutek, zábavné hry, skákací hrad a další super věci.


 

Air Bank (komerční hlášení)

Dobrý den,
pokud přemýšlíte nad změnou banky, ale nechcete kvůli tomu nikam jezdit, založte si účet v Air Bank. Zvládnete to jednoduše ze svého mobilu a na pobočku nemusíte. Stačí zajít na web chci.airbank.cz. Celé to zabere jen pár minut. Opakujeme: Pro účet v Air Bank nemusíte na pobočku, založíte si ho z mobilu za pár minut. Stačí kliknout na web chci.airbank.cz.


 

Koberce TREND – slevy

Koberce TREND mají dne 22 a 23.5. slevu 31% na vše.


 

Penzion Najdek hledá posily

Pro nadcházející letní sezónu hledáme posily do našeho týmu na pozice: obsluha baru, kuchařské a pomocné práce v kuchyni, úklid pokojů. Nabízíme nenáročnou práci v příjemném kolektivu mladých lidí v nově zrekonstruovaných prostorách restaurace a kuchyně.  Kvalitní a dobře provedenou práci rádi platově ohodnotíme. Požadujeme minimální věk 18 +, časovou a pracovní flexibilitu, příjemné vystupování. Zkušenosti z provozu restaurace jsou vítány, nejsou však podmínkou. Nezkušené zaškolíme. Pokud máte chuť učit se novým věcem a baví Vás práce s lidmi, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme více informací na telefonním čísle: 732 191 520, 739 036 822, nebo na emailu info@penzionnajdek.eu


 

Pozvánka Honebního společenstva Nové Veselí – Matějov

Honební společenstvo Nové Veselí – Matějov zve všechny členy honební společnosti na jednání valné hromady, která se uskuteční v Novém Veselí 2.6.2019 v zasedací místnosti městyse Nové Veselí v 9 hodin.

Program:

1. Prezentace, zahájení

2. Volba zapisovatele, skrutátorů, mandátové komise

3. Informace o činnosti honebního společenstva od minulé valné hromady a mysliveckého sdružení Nové Veselí- Matějov

4. Finanční hospodaření honebního společenstva od minulé valné hromady

5. Zpráva mandátové komise

6. Volba honebního starosty a honebního místostarosty a doplňující volby do výboru honebního společenstva

7. Přijetí usnesení valné hromady

8. Diskuse, závěr valné hromady

Upozornění: Člen honebního společenstva může udělit k zastupování na valné hromadě plnou moc jiné osobě (členu honebního společenstva). Ve smyslu §12 odst. 4 zák. č. 449/2001 Sb. nesejde-li se potřebný počtu členů s alespoň polovinou hlasů, může  se valná hromada po uplynutí jedné hodiny od stanoveného počátku valné hromady platně usnášet za jakéhokoliv počtu hlasů přítomných členů. Valná hromada rozhoduje prostou většinou hlasů přítomných členů honebního společenstva. V Matějově dne 29.4.2019  –  výbor honebního společenstva


 

OZNÁMENÍ o době a místě konání voleb do Evropského parlamentu

Starosta obce HAMRY nad Sázavou podle § 32 zákona č. 62/2003 Sb., volbách do Evropského parlamentu a změně některých zákonů oznamuje:

1. Volby do Evropského parlamentu se uskuteční:
dne 24. května 2019 od 14.00 hodin do 22.00 hodin a
dne 25. května 2019 od 8.00 hodin do 14.00 hodin.

2. Místem konání voleb do Evropského parlamentu pro celou obec Hamry nad Sázavou je volební místnost
Obřadní místnost obecního úřadu Hamry nad Sázavou č.p. 322.

3. Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svoji totožnost a státní občanství České
republiky (platným občanským průkazem, cestovním, diplomatickým nebo služebním pasem
České republiky, cestovním průkazem České republiky), nebo totožnost a státní občanství jiného členského
státu Evropské unie a zápis v evidenci obyvatel.

4. Každému voliči budou dodány 3 dny přede dnem voleb do Evropského parlamentu hlasovací lístky.
Ve dnech voleb do Evropského parlamentu volič může obdržet hlasovací lístky i ve volební místnosti

5. Volič může požádat ze závažných, zejména zdravotních, důvodů obecní úřad a v den hlasování
okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost.
V takovém případě vyšle okrsková volební komise k oprávněnému občanovi své dva členy s přenosnou
hlasovací schránkou, úřední obálkou a hlasovacím lístkem.

V den voleb bude zřízeno do volební místnosti telefonické spojení: 566 623122.


 

Uzavírka I/19 – povolení vjezdu

Zhotovitel stavby firma MADOS upozorňuje držitele povolenek na to, že:
– povolenky slouží pouze na příjezd k domům z křižovatky v Horních Hamrech
– povolenky slouží pouze na příjezd k domům z křižovatky v LESKOVICÍCH
– povolenky slouží pouze na příjezd k domům z křižovatky na Českou Mez

Není možné povolenky používat k průjezdu stavbou od čerpací stanice OMV směrem do Hamrů ani obráceně. Semafory slouží pouze k usměrnění provozu autobusů.
Pokud budou občané povolenek zneužívat a provoz na stavbě se nezklidní, zvažuje firma MADOS zrušení všech stávajících povolení. Podle zákona musí zhotovitel umožnit pouze přístup k nemovitostem (ne příjezd).


 

Zahrádkářský jarmark – Plastia

Firma Plastia, Žďárská 313, Nové Veselí pořádá Zahrádkářský jarmark, který se koná od 1.4 – 31.5.2019, po-pá 9-17:30 hod a SO 8:00-11:30 hod mimo státní svátky. Zakoupit můžete samozavlažovací truhlíky, žardiny, vázy. Více na www.plastia.eu


 

Drůbeží zásilková služba až do domu

Dovezeme Vám drůbež až přímo do domu. Dovoz zdarma při objednávce minimálně za 1000 Kč. (Jinak dopravné 150 Kč). Bližší informace a termíny závozů naleznete v přiloženém souboru.

Zásilková služba – drůbež do domu

 


 

NEAKTUÁLNÍ:


 

 

Charitativní bazárek

ARPZPD klub „Úsměv“ Žďár nad Sázavou pořádá charitativní bazárek na podporu rodin pečujících o zdravotně postižené dítě, a to ve dnech 15 a 16. května v KD Hamry nad Sázavou. Jedná se o prodej oblečení, šatů, knih.


 

Zápis dětí do Mateřské školky

V pondělí 6. května 2019 proběhne v MŠ Hamry nad Sázavou zápis nových dětí na školní rok 2019/2020. Zápis se uskuteční ve třídě v přízemí od 15 do 16 hodin. K zápisu rodiče přinesou svůj občanský průkaz a rodný list dítěte. Veškeré dokumenty budou k dostání přímo u zápisu. Pokud někomu nevyhovuje toto datum, je třeba domluvit si předem náhradní termín. Těší se na vás paní učitelky z MŠ.


 

Motoriáda

Hasiči z Najdeku Vás srdečně zvou na tradiční Motoriádu, která se uskuteční 1.5.2019. Sraz účastníků je ve 14:00 na točně ve Šlakhamrech. V 15:00 začne okružní jízda obcí zakončená asi v 16:00 Na Stráni v Najdeku. Občerstvení zajištěno.


 

Čarodějnická tancovačka

Sbor dobrovolných hasičů v Hamrech bude v sobotu 27. dubna pořádat před hasičskou zbrojnicí Čarodějnickou tancovačku. Začínat se bude v 18 hodin soutěžemi pro děti, následovat bude pálení čarodějnice, opékání špekáčků. Podávat se bude točené pivo, pečené maso a další občerstvení. Při dobrém počasí zahraje skupina Knajpa. Pořadatelé vás srdečně zvou na tento večer plný hudby a ohně.


 

Očkování psů

Očkování psů proběhne tuto sobotu  27.4. 2019 ve 13 – 14,30 hodin u OU Hamry n. S. Očkovací průkaz psa sebou.