Dnes je: Pondělí 15.07.2019 Svátek má: Jindřich

hamry

Kontaktní údaje:

Obec Hamry nad Sázavou
Hamry nad Sázavou 322, 591 01

Telefon: 566 623 122
Email: obec@hamryns.cz

> Podrobný kontakt

Hlášení obecního rozhlasu

Uzavírka I/19 – povolení vjezdu

Zhotovitel stavby firma MADOS upozorňuje držitele povolenek na to, že:
– povolenky slouží pouze na příjezd k domům z křižovatky v Horních Hamrech
– povolenky slouží pouze na příjezd k domům z křižovatky v LESKOVICÍCH
– povolenky slouží pouze na příjezd k domům z křižovatky na Českou Mez

Není možné povolenky používat k průjezdu stavbou od čerpací stanice OMV směrem do Hamrů ani obráceně. Semafory slouží pouze k usměrnění provozu autobusů.
Pokud budou občané povolenek zneužívat a provoz na stavbě se nezklidní, zvažuje firma MADOS zrušení všech stávajících povolení. Podle zákona musí zhotovitel umožnit pouze přístup k nemovitostem (ne příjezd).

 

 


 

NEAKTUÁLNÍ:


 

Prodej ovoce a zeleniny

Zítra 4.7.2019 bude firma Svitko Svitavy prodávat před Obecním úřadem od 9:15 do 9:45 jahody, meruňky, třešně, brambory, česnek, cibuli a nakládačky.


 

Mzdová účetní

Agro Sázava a.s. hledá mzdovou účetní. Nástup možný ihned. Info na tel. 566 666 201.


 

Sázava – soutěž o pohár starosty obce

V Sázavě se 6. července uskuteční 16. ročník soutěže v požárním sportu. Začátek je od 13 hodin v prostorách u ČOV Sázava. Občerstvení je zajištěno.


 

Dětský den a taneční zábava pod širým nebem Na Stráni

SDH Najdek pořádá v sobotu 22. června Dětský den. Od 14 hodin budou návštěvníky čekat soutěže pro děti i dospělé, lanová dráha přes řeku Sázavu, ukázka moderní i historické hasičské a vojenské techniky, předvedení práce hasičů. O zábavu se postará DJ Hamerský.

Ve večerních hodinách, od 20 hodin, proběhne Na Stráni taneční zábava pod širým nebem. Zahraje skupina Profil. Občerstvení bude zajištěno.


 

Výsledky voleb do Evropského parlamentu

Přinášíme Vám výsledky voleb do Evropského parlamentu konaných na území České republiky ve dnech 24.05. – 25.05.2019 v obci Hamry nad Sázavou. Celkem se zúčastnilo 380 voličů, což je 30,28 %. Jednotlivé výsledky naleznete v přiloženém souboru.  Volby_EU_2019