Dnes je: Pátek 28.02.2020 Svátek má: Lumír

hamry

Kontaktní údaje:

Obec Hamry nad Sázavou
Hamry nad Sázavou 322, 591 01

Telefon: 566 623 122
Email: obec@hamryns.cz

> Podrobný kontakt

Hlášení obecního rozhlasu

Dětský karneval

Pionýrská skupina Údolí slunce pořádá dne 23. února dětský karneval. Začátek ve 14 hodin v kulturním domě, ukončení v 17 hodin. Můžete se těšit na odpoledne plné her, nebude chybět tombola a občerstvení.


 

Zásilková služba – drůbež Gallus

Společnost Gallus Extra nabízí zásilkovou službu na dodávku drůbeže až do domu. Bližší informace naleznete v příloze nebo na www.prodej-drubeze.cz. Soubor s podrobnostmi: Zásilková služba – drůbež GALLUS


 

Kondiční trénink pro ženy

Pro štíhlejší postavu, skvělou kondici a radost z pohybu – cvičení v tělocvičně v Hamrech, každou sobotu od 19 do 20 hodin. Začíná se 8. února. Plán cvičení: 3 x 20 minut, kardio, posilování, strečink. Budete potřebovat: podložku na cvičení, obuv do tělocvičny a ručník. Cena: vstup na 1 hodinu 80 Kč, permanentka na 10 hodin 650 Kč. Kontakt: Věra Neumannová, tel. 721 354 436. www.teloamysl.cz


 

Nárůst stavu kůrovců

Upozorňujeme vlastníky lesů na nárůst stavu kůrovců v lesích a žádáme o jejich zvýšenou aktivitu, která může omezit výši škod a zbrzdit průběh kalamity. Proto vyzýváme vlastníky lesů k  opětovnému prověření stavu jejich lesů a k odstranění a k asanaci napadených stromů se zaměřením na stromy čerstvě schnoucí. Napadené dřevo je třeba urychleně mechanicky či chemicky ošetřit, a to před výletem dospělců z napadeného dříví. Na tyto činnosti jsou poskytovány krajem dotace. Vylétlé opuštěné souše se zpracovávat nemusí.

 


 

NEAKTUÁLNÍ:


 

 

Koberce TREND

Koberce TREND oznamují, že ve dnech 19 – 22. února mají slevu 25% na vše. Adresa prodejny: Okružní 1889/11, Žďár nad Sázavou.


 

Pozvání na veřejné zasedání Zastupitelstva obce č. 10

Dne 5.2.2020 proběhne v obřadní síni Obecního úřadu 10té zasedání Zastupitelstva obce. Hlavní bod zasedání – výstavba kanalizace a její financování.


 

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ, TAK JAKO KAŽDÝ ROK, I LETOS POŘÁDÁ  CHARITA ČESKÉ REPUBLIKY TRADIČNÍ TŘÍKRÁLOVOU SBÍRKU.
NA KOLEDU PŘIJDOU TŘI KRÁLOVÉ I DO NAŠÍ OBCE TUTO SOBOTU 4. LEDNA 2020, ABY NÁM PŘINESLI RADOST A POŽEHNÁNÍ.
PODPOŘME TUTO TRADICI VLÍDNÝM PŘIJETÍM KRÁLŮ U NAŠICH DVEŘÍ.
DO ZAPEČETĚNÝCH POKLADNIČEK MŮŽETE VLOŽIT PŘÍSPĚVEK URČENÝ PŘEDEVŠÍM NA ČINNOST OBLASTNÍ CHARITY ŽĎÁR NAD SÁZAVOU.


 

Cvičení žen

Pozvánka pro dívky a ženy všech věkových kategorií na nenáročné cvičení do tělocvičny v Hamrech. První cvičení bude zahájeno dne 7.10.2018 od 19 – 20 hod. večer  a následně každé pondělí. Přijďte si zacvičit a pobavit se do dobrého kolektivu. Těší se cvičitelky.