Dnes je: Sobota 21.04.2018 Svátek má: Alexandra

hamry

Kontaktní údaje:

Obec Hamry nad Sázavou
Hamry nad Sázavou 322, 591 01

Telefon: 566 623 122
Email: obec@hamryns.cz

> Podrobný kontakt

Hlášení obecního rozhlasu

Jarní jarmark společnosti Plastia

Společnost Plastia, Žďárská 313, Nové Veselí pořádá Jarní jarmark, který se koná od 3. dubna – 31. května 2018, pondělí až pátek 9-17:30 hod., během dubna otevřeno i v sobotu od 8-11:30 hod. Zakoupit můžete samozavlažovací truhlíky, květináče, žardiny, vázy.


 

NEAKTUÁLNÍ:


 

Sběr železného šrotu

V sobotu 7. dubna se za pomoci hasičů z Hamrů uskuteční sběr železného šrotu. Od 8 hodin se začne sbírat v těchto částech obce ve směru: Dolní Hamry, Leskovice, Horní Hamry, chatová osada Křivák, lokalita U lomu, Sluneční vrch. Občany žádáme, aby železo před svůj dům připravili až v den svozu. V případě potřeby Vám hasiči pomohou a předem děkují všem dárcům.


 

ZAHÁJENÍ JARNÍ TURISTICKÉ SEZÓNY NA ROZHLEDNĚ ROSIČKA

Turistický oddíl mládeže Tuláci Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Active-střediskem volného času Žďár nad Sázavou a obcí Sázava pořádají v sobotu 7. dubna 2018 16.ročník „ZAHÁJENÍ JARNÍ TURISTICKÉ SEZÓNY NA ROZHLEDNĚ ROSIČKA“. Každý, kdo přijde nebo přijede v sobotu mezi 9.00 – 17.30 hod. k rozhledně na kopci Rosička dostane od organizátorů pamětní list s kalendáříkem, razítko a teplý čaj. Věříme, že se nám podaří překonat  rekord z roku 2009, který je 677 turistů i náhodných návštěvníků z celé republiky a 17 jejich čtyřnohých kamarádů. V loňském roce za námi pod rozhlednu přišlo 569 turistů a 15 pejsků. TOM Tuláci Žďár nad Sázavou – www.tulaci.net
Informace – Vl.Sýkora, vedoucí TOM Tuláci, tel. 723554955, meil : tulakZR@centrum.cz


 

Hry a klamy – zámek Žďár nad Sázavou

Muzeum nové generace na zámku ve Žďáru nad Sázavou pořádá putovní výstavu IQ landia Liberec s názvem Hry a klamy. Podtitul výstavy je: “ Dotýkati se exponátů přikázáno“. Můžete se potrápit množstvím hlavolamů, zkusit sílu vlastního stisku, rychlost reakce, uvidíte, že šeptat můžete i na několik desítek metrů. Obtisknete si své vlastní tělo. Pobaví se i poučí jak děti, tak dospělí.
Výstava je otevřena od úterý do neděle od 9 do 17 hodin až do konce března.
Více informací na www.zamekzdar.cz


 

Ledová plocha Na Stráni

SDH Najdek informuje, že ledovou plochu Na Stráni je možné využívat k veřejnému bruslení.


 

Dětský karneval – ZRUŠENÍ

Pionýrská skupina Údolí slunce oznamuje, že z důvodů nemocí dětský karneval ruší.


 

Dětský karneval

Pionýrská skupina Údolí slunce vás zve na dětský karneval. Koná se v neděli 18. února od 14 do 17 hodin v kulturním domě. Kromě her a soutěží nebude chybět tombola a občerstvení.


 

Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka proběhne v naší obci tuto sobotu 6. ledna, v části Sluneční Vrch pak v neděli 7. ledna 2018.
Podpořme tuto tradici vlídným přijetím králů u našich dveří. Do zapečetěných pokladniček můžete vložit příspěvek určený na činnost Oblastní charity Žďár nad Sázavou.
Oblastní charita Žďár nad Sázavou.